al-mi

for business

O naszej firmie

Jesteśmy rzetelnym i pewnym dostawcą w zakresie produktów reklamowych i wystawienniczych. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju artykuły promocyjne, nośniki reklamowe oraz systemy informacji wizualnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży handlowej i reklamowej.

Oferujemy szybki czas realizacji, profesjonalną i fachową obsługę.
Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, szybką wycenę oraz terminowość ich wykonania.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów!

Oferujemy Państwu szeroki asortyment produktów promujących i wyróżniających firmę. Produkty reklamowe to obecnie bardzo ważny i niezbędny element budowania relacji w biznesie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, niezbędnych do skutecznej i kreatywnej promocji swojej firmy. Tworzymy je od podstaw, na indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy zarówno standardowe jak i spersonalizowane rozwiązania. Nasz szeroki wachlarz produktów jest nieustannie uzupełniany o nowsze rozwiązania, co z pewnością pozwoli Państwu zaspokoić wszystkie potrzeby. Chętnie pomożemy Państwu wybrać produkty najbardziej odpowiadające Państwa wymaganiom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, szybko i dokładnie wykonujemy powierzone nam zlecenia, posiadamy konkurencyjne ceny i jesteśmy elastyczni w negocjacjach. Stawiamy na wyzwania i dlatego nietypowe zamówienia nie są nam obce. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, by móc spełniać Jego oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

od doradztwa technicznego i doboru odpowiedniego produktu po realizację zamówienia

ustalania dotyczące rabatów, kosztów wysyłek, terminu realizacji

krótki czas realizacji dopasowany do potrzeb klienta

pełna gama produktów i rozwiązań dla indywidualnych potrzeb

Formularz kontaktowy

Możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz. Gwarantujemy szybką odpowiedź na Twoją wiadomość.

AL-MI

Partnerzy

Accession
Finance
Books Market
Capital
Analysts center
Status Group
Ogy Library
Codepen
Lingvo Center

Dane kontaktowe

790-212-666
TELEFON
ul. Grabecznik 98B, 43-365 Wilkowice
ADRES